Budeme mít doma spisovatele

Ne každý Albert je Einstein, ne každý spisovatel je Shakespeare. Co se stane, když se Albert rozhodne (pod drobným nátlakem) stát spisovatelem?

O čem to je Tu knihu chci

O knize

Jak asi zareagujete, když se vás rok před maturitou znenadání rodič zeptá, čím se hodláte živit? Pokud vás otázka, stejně jako Alberta, vyvede z rovnováhy, je možné, že plácnete první, co vás napadne.

Když Albert vyhrkl, že bude spisovatelem, vůbec netušil, co to obnáší. Má pocit, že všechno půjde snadno a pokud možno samo. Prvotní zádrhel, absenci počítače, nevidí jako problém, vždyť jeho nejlepší kamarád Leoš je počítačový geek, který (alespoň jak to vypadá) se trochu zakouká do Albertovy mladší sestry Kájiny.

Díky sázce Albert začíná psát. Zkouší různé literární disciplíny. Z poklidné spisovatelské bubliny ho vyvede dvojice krásných sportovních lezkyň, za kterými je ochotný jít světa kraj - třeba i na rockový a boulderingový festival. Ani tam ale nezapře duši básníka.

Recenze

V rámci projektu Čteme české autory vyšla recenze knihy Budeme mít doma spisovatele a také rozhovor s autorem.

Parametry knihy

Nakladatelství:
Formal Group, Prague
Počet stránek:
269
Vazba:
Měkká
Barevnost:
Černobílá
ISBN:
978-80-88287-05-6
Formát:
152 × 226 mm
Vyšlo:
08. 11. 2018
Běžná cena:
290 Kč
E-kniha:
190 Kč

Co můžete očekávat?

Za jednu cenu rovnou dvě knihy

Jednu tištěnou a druhou jako e-book – ve formátech e-pub, mobi a pdf. Elektronickou verzi knihy Vám zašleme e-mailem. Stačí jen přidat do správné čtečky a začít číst ...

290 Kč Cena včetně DPH.
A včetně e-booku!

Tu knihu chci

Kontakt

pan@jarazid.cz